Станом на сьогоднішній день, у мікрорайоні «Оазіс» по проспекту Героїв Сталінграду (будинки з 2 номера по 10-А) проживає близько 4 тисяч сімей переважно молодого та середнього віку, багато з яких мають двох і більше дітей.

Наразі, діти з цього мікрорайону вимушені відвідувати школи в інших районах та на Оболоні, які без того перевантажені внаслідок невідповідності нормативу по кількості шкіл об’ємам житлової забудови на Оболоні останніх років. # Вже через 2 роки проблема з школою у мікрорайоні «Оазіс» набуде критичної маси, оскільки шкільного віку досягне велика кількість дітей.

Між тим, проектом мікрорайона було передбачено будівництво загальноосвітньої школи на ділянці 46 поруч з будинком містецтв. Ще у 2005 році встигли встановити паркан та вирити котлован, після чого роботи стали, та на протязі практично 10 років будівництво школи не просувалося. 1 На стенді будівельного майданчику міститься наступна інформація: - Замовник: Оболонська районна у м. Києві державна адміністрація - Генеральний проектувальник: ТОВ «Творча майстерня «Вісак» - Технічний нагляд: ЗАТ «Трест «Київміськбуд-1» - Генеральний підрядник: ТОВ «БП-4 КМБ-1» - Площа забудови: 2,22 гектари - Поверховість: 4 - Кількість класів: 35

У рамках предвиборчого плану кандидата по округу №61 Костянтина Богатова, щодо інвентаризації проблем району, з приводу будівництва школи нами було зроблено відповідний запит до КМДА. За результатами запита ми дізналися, що відносно земельної ділянки за адресою Героїв Сталінграду 10В у червні 2015 року Оболонською районною державною адміністрацією було об’явлено інвестиційний конкурс на будівництво Приватної школи.

Більш того, 25.09.2015 переможцем цього конкурсу було визнано ТОВ «Французький ліцей імені Анни Київської» (ідентифікаційний код - 33155713, юридична адреса 01030, м.Київ, вул.Чапаєва, буд.21). Засновник: Громадська організація “Асоціація батьків учнів французького ліцею”. Розмір статутного фонду: 20 500 грн.

Ліцей ім. Анни Київської входить до світової мережі Агентства з питань французької освіти за кордоном (AEFE) , яка об’єднує близько 500 закладів в 130 країнах, та є єдиним французьким шкільним закладом в Україні, визнаним Міністерством національної освіти Франції.

Зараз у ліцеї навчається ~380 учнів віком від дитячого садочка до 11го класу. Всі предмети у школі викладаються виключно французькою мовою. Учні та вчителі спілкуються між собою французькою мовою. 26 вчителів - безпосередньо із Франції. Сайт ліцею. Поки що не зрозуміло, буде нова будівля використовуватися паралельно з будинком ліцею на Чапаєва, чи 380 наявних учнів переїздять вчитися на Оболонь.

За інформацією, що було знайдено на одному з інтернет-форумів, навчання у Французькому ліцеї імені Анни Київської коштує *: - Молодша і середня школа - 4000 євро на рік + окремо за харчування та гуртки - Старша школа - 7 000 євро на рік

*не будучи впевненими у 100% достовірності цієї інформації, просимо тих, хто має точні дані повідомити про це автору сайту.

Замісник міського голови, замісник голови івесткомісії і секретар Київської міськради Олексій Рєзников вважає, що цей проект не тільки будівництво чергового об’єкту а й вклад у розвиток української середньої освіти.

А ви, мешканці району, як вважаєте? Це та сама школа, яку б ви хотіли?

Щоб було можливо зафіксувати ваше ставлення до цієї новини, та якось систематизувати відповіді, будь ласка, заповніть цю невеличку Анкету за посиланням: https://1.shortstack.com/hwv0B7

Напишіть свою думку у коментарях до цього поста на моїй сторінці.